Mgr. Jakub Lipták
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)

Odkaz kandidáta voličom:

Do kampane za zákaz hazardu v Bratislave som sa zapojil v roku 2016, kedy som ako dobrovoľník pomáhal koordinovať zber podpisov pri jednej z volebných miestností so 7000 voličmi. Ako aktivista som sa usiloval pomôcť aj v iných oblastiach, napríklad som zbieral podpisy proti štvorprúdovke pri Chorvátskom ramene, spoluorganizoval som bratislavský akademický festival či som prostredníctvom listom samosprávam a článkami zdôrazňoval tému boja proti grafitom v meste.

V týchto voľbách kandidujem do miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava – Podunajské Biskupice za pravicovú koalíciu a pokiaľ budem zvolený, proti hazardu a iným neduhom budem bojovať aj ako miestny poslanec.

Niečo o mojich skúsenostiach zo zberu podpisov proti hazardu si môžete prečítať tu: https://blog.postoj.sk/11570/ako-sme-v-sobotu-zbierali-podpisy

List kandidáta predsedovi vlády a ministrovi financií Slovenskej republiky:

Kandidát ešte nezverejnil list pre predsedu vlády Slovenskej republiky a ministra financií Slovenskej republiky.

Volebny program

Zastavenie hazardu a Deklarácia Zastavme hazard je to na čom sa zhodneme. Sú však aj iné dôležité veci, na ktoré nemusíme mať rovnaké názory. Názory Iniciatívy Zastavme hazard alebo Aliancie za rodinu sa nemusia zhodovať s názormi a cieľmi kandidátov vo voľbách. Je dobré o nich vedieť, aby ste mohli urobiť skutočne zodpovedné rozhodnutie pri voľbách.

Pridaj komentár

Váš komentár nebude zverejnený na stránke, ale sa odošle ako e-mail kandidátovi.