JUDr. Zuzana Bošnáková
Kresťanskodemokratické hnutie (KDH)

Odkaz kandidáta voličom:

Ako dobrovoľníčka som pomáhala pri akcii Zastavme hazard v Bratislave. Tému zastavenia resp. obmedzenia hazardu mám aj vo svojich prioritách. Ak budem zvolená do mestského zastupiteľstva v Trnave, určite sa budem zasadzovať o to, aby sa Trnava stala lepším a bezpečnejším miestom pre život a myslím, že jeden z krokov v tomto smere, je určite aj zákaz hazardu. Príliš veľa ľudských osudov a osudov rodín v našich mestách bolo negatívne poznačených dopadom hazardu a závislosti na ňom.

List kandidáta predsedovi vlády a ministrovi financií Slovenskej republiky:

Vážený pán predseda vlády Slovenskej republiky,

vážený pán minister financií Slovenskej republiky, 


ako kandidátka do na poslankyňu mestského zastupiteľstva mesta Trnava by som Vás chcela požiadať, aby vláda vypracovala a predložila NR SR taký návrh zákona, ktorý zruší povinnosť predložiť na zákaz hazardu v obci petíciu s podpismi 30 % obyvateľov obce, (či 15 % obyvateľov Bratislavy a Košíc). Takýmto spôsobom umožníte mestám a obciam efektívne zakázať hazardné hry v záujme ochrany verejného zdravia pred následkami patologického hrania. 


Chcem Vás tiež požiadať, aby ste podporili zmenu zákona o hazardných hrách tak, aby obce samé mali možnosť 

1. obmedziť počet herní a kasín v obci, 

2. obmedziť maximálny počet herných zariadení v týchto prevádzkach 

3. obmedziť maximálny počet herných zariadení v obci. 


Verím, že takto môžeme Slovensko a teda jednotlivé mestá a obce urobiť zas o krôčik lepšími a bezpečnejšími miestami pre život. 


Ďakujem. 

S pozdravom 

JUDr. Zuzana Bošnáková, Trnava


Volebny program

Zastavenie hazardu a Deklarácia Zastavme hazard je to na čom sa zhodneme. Sú však aj iné dôležité veci, na ktoré nemusíme mať rovnaké názory. Názory Iniciatívy Zastavme hazard alebo Aliancie za rodinu sa nemusia zhodovať s názormi a cieľmi kandidátov vo voľbách. Je dobré o nich vedieť, aby ste mohli urobiť skutočne zodpovedné rozhodnutie pri voľbách.

https://www.rastomraz.sk/volebny-program/

Pridaj komentár

Váš komentár nebude zverejnený na stránke, ale sa odošle ako e-mail kandidátovi.