Ing. Vladimír Svrček
Nezávislý kandidát (NEKA)

Odkaz kandidáta voličom:

Dlhodobo sa zaoberám komunálnou politikou, stretávam sa s ľudmi z mestského zastupitelstva a aj s tými, ktorí majú záujem zlepšiť dianie v Kysuckom Novom Meste.

Na komunálnej úrovni pôsobím v tomto období vo finančnej komisii, určenej pre podnikateľskú činnosť a správu majetku v Kysuckom Novom Meste. Predtým som bol členom v komisii školstva. Ako člen komisie dávam podnety, avšak komisia môže len odporúčať. Odporúčania nie sú záväzné pre poslancov mestského zastupiteľstva, poslanci postupujú podľa svojej straníckej príslušnosti, alebo iných záujmov poslancov mestského zastupiteľstva. Poslanci schvaľujú, čo sa v Kysuckom Novom Meste a teda i v Oškerde udeje. Mojim zámerom je vytvorenie silnej skupiny poslancov, ktorí budú mať takú možnosť, aby mestské časti neboli na okraji.

List kandidáta predsedovi vlády a ministrovi financií Slovenskej republiky:

Kandidát ešte nezverejnil list pre predsedu vlády Slovenskej republiky a ministra financií Slovenskej republiky.

Volebny program

Zastavenie hazardu a Deklarácia Zastavme hazard je to na čom sa zhodneme. Sú však aj iné dôležité veci, na ktoré nemusíme mať rovnaké názory. Názory Iniciatívy Zastavme hazard alebo Aliancie za rodinu sa nemusia zhodovať s názormi a cieľmi kandidátov vo voľbách. Je dobré o nich vedieť, aby ste mohli urobiť skutočne zodpovedné rozhodnutie pri voľbách.

Pridaj komentár

Váš komentár nebude zverejnený na stránke, ale sa odošle ako e-mail kandidátovi.