Ing. Miroslav Behúl PhD.
Kresťanskodemokratické hnutie (KDH)

Odkaz kandidáta voličom:

Som si vedomý negatívnych dôsledkov herní na spoločnosť a preto podporujem iniciatívu Zastavme hazard. Podporu som prezentoval aj činmi a to ako dobrovoľník počas petičnej kampane ktorá sa konala v Bratislave.

List kandidáta predsedovi vlády a ministrovi financií Slovenskej republiky:

Kandidát ešte nezverejnil list pre predsedu vlády Slovenskej republiky a ministra financií Slovenskej republiky.

Volebny program

Zastavenie hazardu a Deklarácia Zastavme hazard je to na čom sa zhodneme. Sú však aj iné dôležité veci, na ktoré nemusíme mať rovnaké názory. Názory Iniciatívy Zastavme hazard alebo Aliancie za rodinu sa nemusia zhodovať s názormi a cieľmi kandidátov vo voľbách. Je dobré o nich vedieť, aby ste mohli urobiť skutočne zodpovedné rozhodnutie pri voľbách.

Do miestneho zastupiteľstva Petržalka som sa rozhodol kandidovať s úmyslom presadiť rozvoj cyklistickej infraštruktúry. Cyklistická infraštruktúra má zásadný vplyv na život v meste a má pozitívny dopad najmä na zdravie obyvateľstva, čistotu ovzdušia, voľnočasové aktivity, úsporu financií (ako mesta tak aj obyvateľov), a na mnoho ďalších aspektov medzi ktoré patrí aj čiastočné riešenie dopravnej a parkovacej problematiky. Navyše rozvinutá cyklistická infraštruktúra patrí medzi nevyhnutné prvky vyspelých miest. Za nie menej dôležité považujem dosiahnuť aby v Petržalke bola lekáreň ktorá bude otvorená 24 hodín denne 7 dní v týždni. 

Pridaj komentár

Váš komentár nebude zverejnený na stránke, ale sa odošle ako e-mail kandidátovi.