Ing. Ján Karman
Sloboda a Solidarita (SaS)

Odkaz kandidáta voličom:

Aj keď som za maximálne obmedzenie regulácií zo strany štátu a samospráv, hazard je toho veľmi špecifickou výnimkou. Ničí životy ľudí a necháva po sebe nešťastné rodiny.

List kandidáta predsedovi vlády a ministrovi financií Slovenskej republiky:

Kandidát ešte nezverejnil list pre predsedu vlády Slovenskej republiky a ministra financií Slovenskej republiky.

Volebny program

Zastavenie hazardu a Deklarácia Zastavme hazard je to na čom sa zhodneme. Sú však aj iné dôležité veci, na ktoré nemusíme mať rovnaké názory. Názory Iniciatívy Zastavme hazard alebo Aliancie za rodinu sa nemusia zhodovať s názormi a cieľmi kandidátov vo voľbách. Je dobré o nich vedieť, aby ste mohli urobiť skutočne zodpovedné rozhodnutie pri voľbách.

Vyštudoval som Stavebnú fakultu STU v Bratislave a vo svojom obore technické zariadenia budov i pracujem. Venujem sa obnoviteľným zdrojom energie a podnikám v oblasti vykurovacej techniky. Pre podporu technických škôl a mladých remeselníkov som spoluzakladateľom občianskeho združenia Inštitút technických zariadení budov a modernej architektúry. Verím, že aj naším pričinením bude toto remeslo atraktívnejšie pre mladých a prispejeme k ich kvalitnejšiemu vzdelaniu.

 

Som bojovníkom proti korupcii. Som presvedčený, že sa táto bitka vyhrať dá - mám odhodlanie i výsledky. Každá zastavená zlodejina ma utvrdí v tom, že vstúpiť do politiky malo význam. Držím sa hesla "začať treba od seba" a pokým bude stáť pri mne rodina, venujem svoj čas i mestu, v ktorom pracujem, podnikám a žijem. Vďaka Vašej dôvere som aktívnym poslancom pre mestskú časť Petržalka i župným poslancom VÚC.

 

Nasledujúce volebné obdobie si bude vyžadovať čestných a súdržných poslancov ako nikdy predtým. Neminie nás schvaľovanie parkovacej politiky, zabezpečenie kapacít v škôlkach i celková náprava pravidiel nakladania s majetkom obce.


Moje blogy a názory: https://dennikn.sk/autor/ozonidas/

Pridaj komentár

Váš komentár nebude zverejnený na stránke, ale sa odošle ako e-mail kandidátovi.